13 Mart 2015 Cuma

Yardım!

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere hala boyama kitabı,hediye kitabı ve özellikle mum boya eksiğimiz var. Ben hala sizlerin yardımlarını bekliyorum. Mesaj atıp yardım etmek isteyen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.
Kitap haricinde Endüstri ve Bilim Kulubü Sosyal Sorumluluk ve Aktivite Birimi olarak projelerimiz arasında Onkoloji Servisindeki çocuklarımız için parti, oyuncak dağıtımı ve kitap toplama projemiz var.
Oyuncak ve kitaplar hem hastaneye gidecek hemde Hamurcu İlköğretim Okulu (Kayseri) ve Kayseri Yetiştirme Yurduna teslim edilecek
.

Hastanedeki çocuklarımızın üstündeki yükü biraz daha olsun hafifletmek için, ilköğretim öğrencilerine okumayı sevdirip yüzlerindeki gülücükler için ve yetiştirme yurdundaki çocuklarımıza tek değilsin mesajı verebilmek için hepinizden yardım istiyorum.
Lütfen duyarsız kalmayın. Sizler yardım edersiniz, paylaşırsınız sizin tanıdıklarınız yardım eder ve bi bakmışız ki bir çok çocuğumuzun gülmesine katkı sağlamışız.
Sosyal sorumluluk grup işidir unutmayın. Sizlerin katkısıyla da çok şey yapabiliriz.

Kayserideki arkadaşlarım elden teslim edebilirler bana. Diğer illerdeki arkadaşlarım kargo ile yollamak için adres isteyebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder