14 Eylül 2012 Cuma

Aspendos Yayınevine hoşgeldin!

Yeni bir yayınevine hoşgeldin dedik yakın bir zamanda.ASPENDOS YAYINEVİ.
 Yayın haklarını aldıkları bir kaç kitap aşağıda var. 
Öncelikle tarzlarını çok sevdiğimi belirtmek isterim.Kitaplarını almaya başlayacağım.

Kitapçılarda yerini alan kitaplarını tanıtayım sizlere;

Bir lütuf ile kutsanmış... Bir sır ile lanetlenmiş.

Herkes Cate Cahill ile kız kardeşlerinin tuhaf olduğu konusunda hemfikir. Fazla güzel, fazla münzevi ve fazla eğitimliler. Oysa kimsenin bilmediği şey, gerçeğin bundan da beter olduğu; onlar birer cadı. Ve eğer sırları Cemiyet'teki rahipler tarafından keşfedilirse bu onlar için akıl hastanesi, yüzer hapishane veya erken yaşta mezar anlamına geliyor.

Annesi ölmeden önce Cate kız kardeşlerini koruyacağına dair ona söz vermiştir. Ancak rahibelik veya evlilik arasında seçim yapmasına altı ay varken bu sözünü tutması hiç de kolay değildir. Özellikle de annesinin günlüğünü okuyup ailesinin yıkımına yol açabilecek bir sırrı keşfettikten sonra… Onları kaderlerine götürecek alternatif yollar bulmak için her şeyi göze alan Cate, yasaklı kitapları karıştırmaya ve asi ruhlu yeni arkadaşlar edinmeye başlar. Bir yandan da çay davetleri, şaşırtıcı evlilik teklifleri ve ona hiç de uygun olmayan Finn Belastra ile yasak bir aşk arasında ne yapacağını şaşırmıştır.

Eğer annesinin yazdıkları doğruysa Cahill kızları güvende değildir. Kendilerini rahiplerden, rahibelerden, hatta birbirlerinden bile sakınmaları gerekecektir.


2 yorum:

  1. Harika! Kapak konusunda başarılı gibi görünüyor. Gelsin yeni fantastik kitaplar :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ayy dimi aynen. Çok beğendim vallahi.Gelsin ablalarına :P

      Sil