10 Eylül 2012 Pazartesi

İçinde Aşk Saklı-Judith McNaught

İçinde Aşk Saklı bittiii.. Ahh bu nasıl bir kitaptır! İlk başlarda acaba sıkılır mıyım ? düşüncesi ile elime aldım. Çünkü aşk romanları tam bana göre değil diye biliyordum. Ama en baştan öyle bir sardı ki,nasıl geçti anlamadım. Ne çabuk bitti ya ? Cidden nasıl bitti. Claytonn ahh clayton yaktın beni!!! Onu öyle sevdim kiii ah ah. Ama bir o kadar da sinir old
um ! hele ki Whitney'e yaptıkları..Yine de sevilmeyecek gibi değil. Bir insan hem böyle tatlı hem küstah nasıl olabiliyor. Hemde çapkın!!! Ayrıca belirtmeliyim ki Stephen de fena değildii yaniii. Ama ne demişler her erkeğe diz çöktüren bir kadın vardır. Tıpkı koca düke çöktürdükleri gibii.
Bu kitabı okumamda faydası olan Fatma Demir Gedik'e çok teşekkür ediyorum. Onun sayesinde Judith Mcnaught ile tanıştım. Sanırım devamı da gelecek. Çünkü çok çok çok beğendim. Hiç sıkmayan anlatımıyla,üslubuyla ve o güzel konularıyla!!!

Kesinlikle okunması gereken bir kitap !! Hiç sıkılmayacağınız,zevkle okuyacağınız. Bazı yerlerde kitabın sizi bulutların üstüne çıkaracağını ve bazı yerlerde kızgın boğaya döndüreceğini hissedeceksiniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder